تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 بهمن 1402 - 3:59
8 بازدید
کد خبر : 3211

درخشش خبرنگاران فارس در هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر+ نتیجه کامل

درخشش خبرنگاران فارس در هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر+ نتیجه کامل

به گزارش تبریز قدیم به نقل ازفارس به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی امروز با حضور استاندار آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورا و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با شناخت نفرات برتر در بخش‌های مختلف امروز در سالن همایش سازمان مدیریت و برنامه ریزی  به کار خود

به گزارش تبریز قدیم به نقل ازفارس

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی امروز با حضور استاندار آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورا و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با شناخت نفرات برتر در بخش‌های مختلف امروز در سالن همایش سازمان مدیریت و برنامه ریزی  به کار خود پایان داد.

 اسامی برگزیدگان نهایی به شرح زیر است:

بخش ویژه
ویژه گزارش

نفر اول: مهری هاشم زاده(خبرگزاری ایکنا)
نفر دوم: لیلا جلیلی(پایگاه خبری تابان خبر)

ویژه مصاحبه

نفر اول: مهسا صبحی(پایگاه خبری شمس)
نفر دوم: قمر طالبی(روزنامه مهد تمدن)
نفر سوم: اسرا درویشی(خبرگزاری مهر)
شایسته تقدیر: نگار محمدی رئوف(ماهنامه احسان ماندگار)

ویژه کلیپ و گزارش تصویری

نفر اول: نیکی قربانی(خبرگزاری صدا و سیما)  

ویژه یادداشت و سرمقاله

نفر اول: رقیه غلامی(خبرگزاری بسیج)
نفر دوم: یلدا رنجبر(پیام آذربایجان)

ویژه تیتر

نفر اول: ساناز شهابی(پایگاه خبری یازاکو)

 

ویژه تک عکس

نفر اول: سید عطا الله داداشی (خبرگزاری فارس)  

نفر دوم: سعید صادقی(خبرگزاری ایسنا)

نفر سوم: سلوا مختاری(پایگاه خبری نصرنیوز)  

ویژه مجموعه عکس

نفر اول: مسعود واعظ (خبرگزاری تسنیم)

نفر دوم: زهرا غیاث(خبرگزاری ایکنا)  

گزارش

نفر اول: معصومه درخشان (خبرگزاری فارس)  

نفر دوم: فائزه قره پور(خبرگزاری ایسنا)  

نفر سوم: محمد سهرابی(پایگاه خبری نصرنیوز)

شایسته تقدیر: میریحیی مرتضائی(خبرگزاری ایرنا)  

مصاحبه

نفر دوم: فرهاد فرهادپور(خبرگزاری فارس)

 سوم: علی بهاری(پیام آذربایجان)

 

یادداشت و سرمقاله
نفر دوم: حسین قلیزاده(قلم پرس حبیب)

نفر سوم: مهدی صاغی(نشریه کهریز)  

شایسته تقدیر: وحید خدادادی(ساقی)

تیتر

نفر اول: صابر عیسی پور(پایگاه خبری تبریزبیدار)

نفر دوم: امیر ملک زاده(پایگاه خبری شهر بورس)

شایسته تقدیر: سعید خسروشاهی(پایگاه خبری عصرتبریز)

مجموعه عکس

نفر اول: مینا نوعی (خبرگزاری مهر)  

نفر دوم: مهران نظرزاده(خبرگزاری ایسنا)

نفر سوم: پینار رحیمی(پایگاه خبری عصرتبریز)

اینفوگرافی

نفر اول: امیر عیانی خسروشاهی(پایگاه خبری خسروشاه نیوز)

نفر دوم: نجیبه پورکریم(آذرنسرا)

نفر سوم: فرزاد آقایی(ستاد دیه آذربایجان شرقی)

موشن گرافی

نفر اول: سالار خیاط پور

نفر دوم: امیر اسماعیلی

طرح و گرافیک

نفر اول: امیر محمد کریمیان

نفر دوم: غلامحسن نوران(فضای مجازی شبکه سهند)

نفر سوم: فرشته علیزاده

کاریکاتور

نفر اول: مهدیه صباغ کار(هفته نامه پیام آذربایجان)  

نفر دوم: سعید داوری(آذرصبح)

نفر سوم: عاطفه یاریان(عصر آدینه)

صفحه آرایی

نفر اول: فرزانه عباس پور(روزنامه مسرور)

نفر دوم: مهتاب پور زکی(نشریه کهریز)

نفر سوم: رسانه سازان آتی(نشریه خط مقدم)

شایسته تقدیر: حبیبه بالائی تازه کند(روزنامه مهد آزادی)

کلیپ و گزارش تصویری

نفر اول: حامد سلطان پور(پایگاه خبری آناج)  

نفر دوم: سیده فاطمه مرتضوی(رسانه دانشجویی رسا)

نفر سوم: رضا یاوران(شهریار)

شایسته تقدیر: علیرضا فروردینی پایگاه خبری آناج

پادکست

نفر اول: افسانه کمال کاظمی(معاونت فضای مجازی صدا وسیما)

 

بخش ویژه دانش آموزی
گزارش
نفر اول: کوثر حسنی(خبرگزاری پانا)
نفر دوم: اسرا بابایی(خبرگزاری پانا)

تک عکس
نفر اول: سما رزمی(خبرگزاری پانا)
نفر دوم: امیرمهدی سلطانی(خبرگزاری پانا)

مجموعه عکس
نفر اول: رومینا موسوی(خبرگزاری پانا)
نفر دوم: فاطمه علی دوخت(خبرگزاری پانا)

برای دیدن گزارش تصویری هفتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی اینجا را کلیک کنید.

پایان پیام/


منبع خبر

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

اخبار سیاسی