تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اسفند 1401 - 9:54
24 بازدید
کد خبر : 861

تبریز قهرمان مسابقات تکواندو جام پرچم شد/گزارش تصویری از سکوهای قهرمانی

تبریز قهرمان مسابقات تکواندو جام پرچم شد/گزارش تصویری از سکوهای قهرمانی

به گزارش تبریز قدیم به نقل ازفارس به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات کیوروگی نوجوانان پسر استان آذربایجان شرقی جام پرچم با همکاری شورای شهر و باشگاه شهرداری تبریز و هیات تکواندو استان با شرکت ۱۲۰ نفر از شهرستان‌های تبریز، میانه، عجبرشیر، اهر، بناب، هریس، هشترود، ملکان، بستان آباد، سراب، لیلان، مراغه در خانه

به گزارش تبریز قدیم به نقل ازفارس

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات کیوروگی نوجوانان پسر استان آذربایجان شرقی جام پرچم با همکاری شورای شهر و باشگاه شهرداری تبریز و هیات تکواندو استان با شرکت ۱۲۰ نفر از شهرستان‌های تبریز، میانه، عجبرشیر، اهر، بناب، هریس، هشترود، ملکان، بستان آباد، سراب، لیلان، مراغه در خانه تکواندو استان برگزار گردید که در پایان تیم تبریزربه مقام قهرمانی دست یافته و تیم های بستان آباد و مکان دوم و سوم شدند.:

نتایج اوزان مسابقات به شرح زیر است:

وزن اول (۸نفر)

مقام اول: امیررضا احمدی(تبریز)

مقام دوم: صدرا پایوند(سراب)

مقام سوم مشترک: سبحان شیخعلی نژاد(بستان آباد)/ علی سلطانی(تبریز)

 

وزن دوم (۱۰نفر)

مقام اول: امیر قوامی(ملکان)

مقام دوم: میثم خوب باف(تبریز)

مقام سوم مشترک: محمدطاها صحرانورد(سراب)/امیرحسین اصلانی(عجب شیر)

وزن سوم (۱۲نفر)

‌مقام اول: سینا محترمی(عجب شیر)

مقام دوم: امیررضا صادقی(تبریز)

مقام سوم مشترک: ابوالفضل طلوعی(تبریز)/امیر عین الهی(تبریز)

 

وزن چهارم (۲۲نفر)

‌مقام اول: علی سنائی(عجب شیر)

مقام دوم: احسان مقدم(تبریز)

مقام سوم مشترک: هادی صدقی(تبریز)/بابک عباسی(تبریز )

وزن پنجم (۱۷نفر)

مقام اول: ابوالفضل شیرجنگ(میانه)

مقام دوم: علی ممی زاده(تبریز)

مقام سوم مشترک: علی عیدی(تبریز)/حسن کرمی(میانه)

 

وزن ششم (۱۶نفر)

‌مقام اول: پوریا گرنوش(تبریز)

مقام دوم: رضا کامران(اهر)

مقام سوم مشترک: مبین شادمان فر(تبریز)/فرزاد عبادزاده(تبریز)

وزن هفتم (۹نفر)

‌مقام اول: امیررضا روئین(تبریز)

مقام دوم: علی رضا رستم یار(عجب شیر)

مقام سوم مشترک: میرحسین محمدی(میانه)/محمد خیامی(تبریز)

 

وزن هشتم (۸نفر)

‌مقام اول: علی رخشانی(تبریز)

مقام دوم: عبدالله بابا زاده(بستان آباد)

مقام دوم مشترک: هادی میرزائی نژاد (هشترود)/امیررضا علیزاده (تبریز)

وزن نهم (۵نفر)

‌مقام اول: رضا عزیزی راد (بستان آباد)

مقام دوم: محمدامین امیری (تبریز)

مقام سوم مشترک: رضا قربانی (بستان آباد)/حمید حسن زاده (تبریز)

وزن دهم (۱۰نفر)

‌مقام اول: امیرعلی پوراحمدی (بستان آباد)

مقام دوم: رضا نبی زاده (تبریز)

مقام سوم مشترک: امیررضا سلطان زاده (تبریز )/فرشاد بهجت بخشایش(اهر)

 

 

انتهای پیام/۶۰۰۱۷




این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع خبر

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

اخبار سیاسی