تاریخ انتشار : شنبه 1 مهر 1402 - 14:24
21 بازدید
کد خبر : 2269

مدیر عامل منطقه ویژه ربع رشیدی :

الناز طاهری

آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس

آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس
مدیر عامل منطقه ویژه ربع رشیدی گفت: ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از طریق سامانه مربوطه و به مدت ۱ماه صورت میگیرد.

آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس

 

مدیر عامل منطقه ویژه ربع رشیدی گفت: ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از طریق سامانه مربوطه و به مدت ۱ماه صورت میگیرد.

رضا ریملو مدیر عامل سازمان عامل استقرار و توسعه منطقه ویژه ربع رشیدی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت نام یازدهمین نمایشگاه رینوتکس از تنوع سازی و استفاده از ظرفیت‌های استانی و ملی خبر داد.

وی با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه رینوتکس در تبریز گفت: ثبت نام از اول مهرماه شروع شده و تاپایان ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی گفت: این نمایشگاه ۱۷ تا۲۰ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز و در بخش های مختلف برگزار شده و مانند دوره های قبلی از تمام فناوران دعوت به عمل می‌آید.

کریملو خاطر نشان کرد: در نمایشگاه یازدهم ۵ هدف عمده دنبال می‌شود و برای برگزاری نمایشگاه شورای سیاستگذاری و ستاد اجرایی احکام خود را از استاندار آذربایجان‌شرقی دریافت کرده اند و زون بندی تخصصی بر اساس کاربرد در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره فعالیت ۱۳ کمیته تخصصی در نمایشگاه رینوتکس بیان کرد: رویکرد استفاده از جوانان متخصص و دانشگاهی وجود دارد و امسال به دنبال پررنگ تر کردن حضور نمایشگاه و حمایت مدیریت نمایشگاه هستیم.

وی با تاکید بر استفاده از نظرات مردمی در طرح های منتخب یادآور شد: شفافیت در این نمایشگاه بیشتر خواهد شد و در کنار نمایشگاه برنامه های جنبی نیز در محورهای مختلف در ۴ روز برگزاری نمایشگاه اجرا میشود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه رینوتکس در تقویم وزارت علوم قرار خواهد گرفت؛ تصریح کرد: نمایشگاه یازدهم مسئله محور خواهد بود تا مسائل و مشکلات عمومی و صنایع مورد بررسی قرار گیرد.

کریملو یادآور شد: حدود ۸۰ رویداد تخصصی در نمایشگاه یازدهم برگزار میشود و از ظرفیتهای استانی و دانشگاهی استفاده می‌شود و حدود ۲۰ رویداد در قالب همایش و بزرگ خواهد بود و ۶۰ رویداد در قالی ورکشاپ برگزار می‌شود.

وی همچنین از برگزاری نمایشگاه فناوری ویژه دانش آموزان با عنوان رینوفست خبرداد و افزود: این نمایشگاه برای اولین بار و مختص دانش آموزان و در سه محور خواهدبود.

وی پیش بینی کرد: امسال بیش از هزار طرح در نمایشگاه حاضر شوند که البته جدا از نمایشگاه رینو فست است.

وی با اشاره به ابعاد بین المللی نمایشگاه رینوتکس خاطر نشان کرد: تا کنون از کشورهای ارمنستان، تاتارستان،ترکیه ، هندوستان و چین اعلام آمادگی شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

اخبار سیاسی